KONTAKT

O autorce

Mam na imię Marta. Urodziłam się w Warszawie, gdzie mieszkam i pracuję w dużym koncernie wydawniczym. Praca w mediach umożliwia mi bezpośredni kontakt ze specjalistami różnych dziedzin medycznych i przedstawicielami firm kosmetycznych, a wiedzę, którą zdobywam, lubię wykorzystywać w tworzeniu tego bloga. Uwielbiam czytać, jeździć na rowerze i gotować, a kiedyś marzyłam o tym, by zostać rysownikiem. Skończyłam filologię polską i dwie specjalizacje. W wolnych chwilach biegam na zajęcia z angielskiego i przygotowuję się do zdania kolejnego egzaminu językowego. Jestem leworęczna.

Moją pierwszą pracą było statystowanie w programach telewizyjnych, brzydzę się węży i wszelkich stworzeń, które potrafią się wić, a do niedawna nie potrafiłam żyć bez zegarka. W przeszłości większość wolnych chwil spędzałam na koncertach, a do dziś jestem miłośniczką starego, dobrego grunge i punka, a szczególnie Nirvany i The Gits z pięknym, bluesowym głosem Mii Zapaty. Nie jestem ani optymistką, ani pesymistką – we wszystkim szukam złotego środka. Najbardziej nie lubię, gdy ktoś w trakcie mówienia dodaje na końcu zdania słowo „tak?” z pytającą intonacją i jestem chyba jedyną osobą na świecie, której przeszkadza zapach mielonej kawy o poranku.

Pasja związana z włosami oraz pomysł założenia bloga pojawiły się w moim życiu dość niespodziewanie, a własna strona miała być dla mnie motywacją do działania i poszerzania swojej wiedzy. Obecnie stanowi dla mnie kolejne hobby i odskocznię od codzienności, a pisanie sprawia mi ogromną przyjemność. 

Masz pytanie? Chcesz podjąć ze mną współpracę?

Blog – statystyki i sukcesy

Blog istnieje od listopada 2014 roku. Od tego czasu został wyświetlony grubo ponad trzy miliony razy
  1. W lipcu 2015 roku zajął 5. miejsce w Rankingu Najlepszych Blogów, a od wielu miesięcy utrzymuje się nieprzerwanie w pierwszej pięćdziesiątce. 
  2. W lutym 2016 znalazł się w zestawieniu Najpopularniejszych polskich blogów kosmetycznych z najwyższą oglądalnością (powyżej 40,000 UU). 
  3. W marcu 2017 roku zajął 9. miejsce na 100 wśród najlepszych blogów urodowych pod względem oglądalności, miesiąc później 10. miejsce na 50 w kategorii "najpopularniejsze blogi beauty", a w maju 9. miejsce na 50 wśród najczęściej odwiedzanych blogów włosowych w sieci.
  4. W maju 2018 roku znalazł się na 5. miejscu rankingu "Najlepsze blogi w kategorii WŁOSY".
Sukcesywnie poszerza się też grono obserwatorów bloga (obecnie ponad 500 osób), fanów na Facebooku (ponad 1,500 osób), obserwatorów na Instagramie (prawie 400 osób) oraz obserwatorów G+ (ponad 200 osób).

Od początku istnienia bloga współpracowałam z wieloma firmami, m.in. L'Oreal, Termissa, Nanoil, Ziaja, Regenerum, Kerabione, Senelle, Amfora, Bombay Bazaar, Colway International, Halier.

Mój artykuł w magazynie SPA&Uroda


Kto czyta mojego bloga?

Według ankiety, którą przeprowadziłam w kwietniu 2014 roku, moimi czytelnikami są przede wszystkim kobiety w wieku 17-30 lat, które zaglądają na tę stronę co drugi dzień lub kilka razy w tygodniu w poszukiwaniu porad dotyczących włosów, recenzji produktowych oraz wszelkiego rodzaju ciekawostek. W ankiecie blog był chwalony przede wszystkim za: rzetelność, profesjonalizm, systematyczność, subiektywność, przydatność postów, ich zwięzłość, różnorodność i ciekawe tematy, które się na nim pojawiają. Więcej opinii na temat bloga znajduje się tutaj

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Popularne w tym miesiącu: